Zpět do obchodu

Registrace

Otázky

Co to je ginger shot?

Jednoduše přeloženo z angličtiny "zázvorový panák". Zázvor skutečně tvoří největší část ginger shotu, ale není to jenom o něm. Unikátní chuť ginger shotu tvoří vyvážená směs zázvoru, pomeranče, citrónu, kurkumy, vody, skořice, badyánu a dalšího koření. Prostě dokonalá vitamínová bomba, kterou si můžete dopřát ve formě osvěžujícího panáku. Od teď už pití panáku bude zdravé! Tak se neboj vyzkoušet.

 

V čem je Ginger Shot pro mé tělo zdravý?

Podporuje imunitní systém.

Podporuje trávení a proto je ideální pro kontrolu tělesné hmotnosti.

Kontroluje zánětlivé reakce.

Dodává vitalitu a energii.

Pomáhá udržovat zdravý stav kostí a kloubů.

Příznivě ovlivňuje činnost kardiovaskulárního systému.

Podporuje krevní oběh.

Udržuje normální hladinu cholesterolu.

Udržuje normální činnost dýchacího systému.

Ideální pro duševní pohodu a relax.

 

Jak se snažíte zachovat co nejvíce vitamínů v surovinách?

Chceme v surovinách uchovat co nejvíce vitamínů a proto například zázvor nevaříme nikdy déle než 5 min. Právě díky krátkému vaření a následným louhováním se ze zázvoru získají ty nejcennější vitamíny jako jsou například vitamíny A, B, C, E. Citrusové plody jako citrón a pomeranč ale právě vařením ztrácejí svou hodnotu a proto je přidáváme až po vaření. Stejně tak je to i s medem. Do Ginger shotu nepřidáváme žádný cukr, žádné zahušťovadla nebo konzervanty a stabilizátory. Ono stejně nejlepším konzervantem je citrón :)

 

Jaké je doporučené denní dávkování? 

Doporučené denní dávkování je 3x denně. Vždy na lačno před jídlem.

Pokud je pro vás 3x denně moc, dopřejte si alespoň váš zdravý panák vždy ráno před snídaní. Uvidíte, že vás Ginger shot dostane více než káva.

Doporučené denní dávkování v době těhotenství je max 1x denně.

 

Kdy se mám poradit s lékařem o užívání zázvoru? 

Níže uvedeny situace neznamenají, že náš Ginger Shot nemůžete užívat, avšak před zvýšenou konzumací zázvoru doporučujeme se poradit s lékařem pokud: máte problémové těhotenství, při kojení, pokud trpíte cukrovkou, trpíte poruchou krvácení, máte srdeční potíže, máte žlučové kameny.

 

Chci se stát ambasadorem značky. Jak na to? 

Pokud jste aktivní na sociálních sítích a máte vybudovanou fanouškovskou základnu, jste pro nás ten pravý ambasador. Pro nabídku spolupráce nás kontaktujte na mail shop@gingerbooster.cz.

 
Zpět do obchodu